ексклюзивні монети на замовлення

Ми виробляємо сувенірні, ігрові, ювілейні монети під замовлення з латуні або цинкового сплаву. Будь-якої форми та товщини.

Наносимо декоративні гальванічні покриття та кольорові емалі.

Поставляємо монети в футлярах, монетних капсулах або в пакетах з замком Zip-Lock. При необхідності, розробимо дизайн-макет Вашої монети.

Увага – ми не виготовляємо копії старовинних і державних монет.

Виготовлення сувенірних монет на замовлення

Компанія “S-Cast” пропонує оптимальне рішення для формування фірмового стилю, організації рекламної кампанії, підготовки оригінальних подарунків і пам’ятних сувенірів. У нас ви можете замовити виготовлення монет по ексклюзивному ескізу. Ми використовуємо у виробництві різні види матеріалів, технологій, маємо в розпорядженні новітнє продуктивне устаткування. Це дозволяє оперативно, якісно виконати замовлення будь-якої складності і об’єму.

Матеріали і технології у виробництві монет

У виготовленні монет використовуються різні матеріали. Вибір залежить від статусу виробу, його призначення. Можна замовити продукцію з:

 • латуні;
 • цинкового сплаву.

Виробництво продукції великими партіями здійснюється за допомогою штампування. Ця технологія не вимагає великих витрат, дозволяє оперативно виготовити монети у великому тиражі. У виготовленні застосовується хімічне гравіювання, що надає можливість створити необхідний дизайн. Елітні вироби, до естетичних показників яких пред’являються підвищені вимоги, створюються за допомогою технології лиття.

У нашій компанії є устаткування для усіх способів виготовлення, використовуються традиційні і новітні методики. Вибрати матеріал, технологію можна з урахуванням усіх нюансів.

Обробка і декор сувенірних монет

У виготовленні монет застосовується декілька способів обробки, декору. На поверхню можуть наноситися:

 • нікель;
 • чорний нікель;
 • блискуче міднення;
 • бронза;
 • емаль.

Нікелевий шар забезпечує металевому сплаву надійний захист, надає красивий блиск, відмінні естетичні показники. Монети з позолоченим покриттям виглядають дорого, розкішно. Благородства і вишуканості надає срібло. Для створення яскравого ефектного дизайну використовуються тверді, м’які емалі. Монети на замовлення можуть виготовлятися з 3D рельєфом, що забезпечує максимальну привабливість.

На привабливість монети роблять вплив не лише оформлення аверса і реверсу. Необхідно приділити увагу і гурту. Ребро можна зробити ідеально гладким, забезпечити йому блиск. Солідно виглядають вироби з ребристим гуртом. На ребрі оригінальних сувенірів можуть наноситися написи.

Призначення сувенірних монет

Виготовлення монет по індивідуальному замовленню може стати ідеальним рішенням в різних ситуаціях. Ця сувенірна продукція використовується в якості:

 • оригінального подарунка до ювілею, весілля, дня народження, новосілля;
 • пам’ятних сувенірів в корпоративних, міських заходах;
 • нагород на спортивних змаганнях, конкурсах;
 • носіїв реклами в промо-акциях, формуванні фірмового іміджу.

Обмежень у виборі виду, складності зображень немає. Монети можуть прикрасити портрети винуватців урочистостей, пам’ятки міста, спортивну атрибутику, емблеми та ін. На виробах створюється благородний рельєфний декор, яскраві кольорові зображення. Для корпоративних, рекламних цілей замовляється виготовлення монет з логотипом бренду. Якісний виріб обов’язково дбайливо зберігатиметься, що сприяє популяризації фірми.

Монети можуть виготовлятися по ескізах замовника. Ви можете довірити розробку проекту професійним талановитим дизайнерам нашої компанії.

Вартість виготовлення монет на замовлення

Розрахунок остаточної вартості послуги виготовлення монет здійснюється індивідуально для конкретного замовлення. На цей показник робить вплив декілька чинників:

 • матеріали і технологія виготовлення;
 • види обробки, дизайну;
 • кількість виробів;
 • складність робіт.

Приміром, вироби із сталевих сплавів обійдуться дешевше за латунні аналоги. Збільшить вартість позолочене, срібне покриття, створення нікелевого шару. Певних витрат зажадає створення рельєфів, насічок і написів на ребрі. Штамповані монети коштують на порядок дешевше за литні, вимагаючі виготовлення спеціальні форми.

Від кількості виробів безпосередньо залежить витрата матеріалу, витрати на виробництво. Виготовлення монет високого рівня складності, з унікальним декором, 3D рельєфом, вимагає залучення фахівців декількох профілів. Ціна таких сувенірів вища, але витрати на них виправдані, якщо треба виготовити солідний пам’ятний подарунок до значимої дати. На нашому сайті є спеціальна опція, що дозволяє замовити попередній розрахунок, упізнати завчасно величину витрат.

Запрошуємо вас зробити замовлення монет для будь-яких цілей. Наша компанія пропонує клієнтам максимальну зручність. У нас діє послуга доставки. Кур’єрські служби доставлять сувенірні монети у будь-який куточок України. Якщо сума замовлення перевищує 5 тисяч гривень, послуга надається безкоштовно.