ексклюзивні бейджі на замовлення

Бейдж – невелика табличка, що носиться на грудях, з інформацією про ім’я носія, його посади та приладдя до організації або компанії.

Ми виробляємо металеві бейджі під замовлення з латуні або цинкового сплаву. Будь-якої форми і розміру. Наносимо декоративні гальванічні покриття та кольорові емалі.

У нас Ви можете замовити бейджи

 • для співробітників організації;
 • компанії;
 • силових структур;
 • ресторанів, кафе та ін.

Також робимо бейджі з віконцем (для змінної інформації). З різними типами кріплення: гвоздик-метелик, магнітна кліпса, євробулавка.

Можлива розробка дизайн-макету Вашого бейджа нашими фахівцями.

Виготовлення стандартних і ексклюзивних бейджів на замовлення

Одним з основних видів діяльності компанії “S-Cast” є виготовлення бейджів. Ми використовуємо у виробництві табличок якісні матеріали, інноваційні технології. Вироби мають презентабельний вигляд, є не лише носіями інформації, але і гідною прикрасою форми, ділового іміджу. Ми пропонуємо декілька варіантів бейджів, замовити таблички можна з урахуванням фірмового стилю, статусу, призначення.

Критерії якісних бейджів

Обов’язковим атрибутом сучасних працівників офісів, персоналу сфери обслуговування являється бейдж. Він надає клієнтам, партнерам, відвідувачам необхідну інформацію, допомагає налагодити спілкування, знайти потрібного фахівця. Виготовлення бейджів замовляють для учасників семінарів, конференцій, інших заходів.

Демонстрація відомостей про власника є головним функціональним призначенням бейджа. Але не треба недооцінювати його естетичне значення. Табличка виступає помітним елементом образу, робить вплив на загальне враження. Крім того по презентабельності бейджа можна судити про статус компанії, її солідності, надійності. Тому далекоглядні керівники приділяють увагу цьому простому, але важливому виробу.

Є декілька критеріїв якісного бейджа :

 • міцність, довговічність;
 • забезпечення якісного перегляду інформації;
 • зручність в користуванні;
 • респектабельний вид.

Предмет інтенсивно експлуатується, повинен мати стійкість до тертя, зносу, механічних дій. Конструкція виробу повинна забезпечити зручний перегляд даних, що містяться. Бейдж повинен легко закріплюватися на одязі, забезпечувати надійність фіксації.

Презентабельність таблички багато в чому залежить від матеріалу. Наша компанія пропонує металеві бейджи, що мають бездоганні естетичні показники, міцність, довговічність.

Матеріали у виробництві бейджів

У виготовленні бейджів можуть використовуватися самі різні матеріали:

 • картон
 • пластик
 • метали.

У солідних компаніях, закладах сфери обслуговування, державних установах зараз непривабливі, ненадійні картонні вироби не використовуються. У проведенні заходів різного роду можуть застосовуватися пластикові бейджи. Цим виробам не потрібно мати високу міцність, довговічність. Таблички з полімерів відрізняються невисокою вартістю, широкою гамою відтінків.

Кращим варіантом для великої компанії, солідної установи, елітних закладів є таблички з металу. Вони мають елегантний, благородний вигляд, підкреслюють високий статус, мають відмінні функціональні характеристики. Ціна таких виробів вища, але витрати окупаються тривалістю служби, бездоганними естетичними показниками. У нас ви можете замовити бейджи із сплавів цинку, латуні.

Види конструкцій і кріплень

Ми пропонуємо виготовлення бейджів іменних з гравіюванням даних власника, моделей з кишеньками для зміни табличок. Вибір залежить від особливостей користування. Ви можете замовити виріб по вашому ескізу, довірити його розробку нашим дизайнерам. У оформленні використовуються кольорові емалі, гальванічні покриття. Ми виготовимо бейджи на замовлення з логотипом у будь-якій конфігурації, розмірі.

Ви можете вибрати для виробів зручний тип кріплення :

 • єврошпилька
 • цвях-метелик
 • магнітна кліпса.

Найбільшою популярністю зараз користуються магнітні бейджи, що забезпечують легке, надійне закріплення, виключають ризик псування одягу.

На виготовлення бейджів в нашій компанії встановлена помірна вартість. Послуга доступна для широкого кола.