ексклюзивні шильди на замовлення

Шільд – щит, ярлик, табличка. Варіанти – шильд, шильда, шильдик – це табличка з інформацією або зображенням які характеризують маркування вирібу.

Шильди використовують для маркування промислового обладнання, інструменту, дизайнерських меблів, вікон, гранітних мийок. Також як фурнітуру для шкіргалантереї, одягу, головних уборів і ін.

На шильд наносять наступну інформацію

 • найменування;
 • марку;
 • тип продукції;
 • серійний номер;
 • технічні хар-ки;
 • логотип виробника;
 • контактні дані.

Ми виробляємо шильди під замовлення з латуні або цинкового сплаву. Наносимо декоративні гальванічні покриття та кольорові емалі. Можлива розробка дизайн-макету Вашого шильда нашими фахівцями.

Виготовлення інформаційних, рекламних металевих шильдів на замовлення

У компанії “S-Cast” ви можете замовити виготовлення шильдів для маркіровки продукції, оснащення виробів ефектними рекламними носіями. Якісні таблички з надійного металу з декоративними покриттями нададуть споживачеві усю необхідну інформацію, притягнуть увагу, підкреслять високий статус, солідність бренду.

Призначення шильдів і їх види

Законодавство зобов’язує супроводжувати будь-яку продукцію інформацією, необхідною для споживача. У маркіровці використовуються різні ярлики, бірки. Виробники, що бажають не просто передати необхідну інформацію, а і засвідчити гідний статус свого бренду, замовляють металеві шильди. Таблички виглядають презентабельно, мають високу міцність, довговічність.

Шильди містять усю інформацію для споживача:

 • найменування і марку виробу;
 • тип і серійний номер;
 • назву і контактні дані виробника.

Важливим елементом оформлення є логотип, що забезпечує запам’ятовування компанії, її популяризацію. Виготовлення шильдів на замовлення для маркіровки устаткування, побутової техніки, дизайнерських предметів інтер’єру здійснюється з урахуванням об’єму інформації, необхідних розмірів.

Є у металевих табличок і інше призначення. Вони можуть бути декоративною фурнітурою для одягу, аксесуарів. Можна замовити виготовлення шильдів з декором відповідно до стилю виробів, використати їх в якості гідної прикраси.

Матеріали і декор для шильдів

У виготовленні шильдів використовуються міцні та стійкі матеріали, що мають стійкість до:

 • дії вологи, хімічних агентів;
 • стиранню;
 • механічним діям.

Латунні, цинкові, алюмінієві шильди не піддаються корозії впродовж декількох років, незалежно від умов експлуатації зберігають функціональні і естетичні показники.

Додаткову привабливість, захист виробам забезпечує декор. Ми використовуємо для обробки кольорові емалі, гальванічні покриття. У нанесенні фірмової символіки, декоративних елементів, інформації про товар використовуються лазерне гравіювання, УФ-печать. Забезпечується точність перенесення, висока якість.

У виробництві застосовується металлографика, гарантуюча чіткість, стійкість, завдяки впровадженню барвників в металеву структуру.

Виготовлення шильдів на замовлення здійснюється по ескізу клієнта. Якщо його немає, розробку проекту можна довірити талановитим дизайнерам нашої компанії. Вони створять макет з урахуванням особливостей виробів, ваших побажань.

Переваги виготовлення шильдів в нашій компанії

Наша компанія впродовж декількох років спеціалізується на виробництві цієї продукції.

Забезпечувати високу якість результату нам дозволяють:

 • відмінне оснащення виробництва;
 • надійні партнерські зв’язки з виробниками матеріалів;
 • висока кваліфікація співробітників.

Ми маємо в розпорядженні продуктивне, сучасне устаткування, що дозволяє оперативно виготовляти продукцію у будь-якому об’ємі на високому рівні.

Кожному клієнтові ми пропонуємо зручні і вигідні умови.

Ми даємо професійні консультації, не обмежуємо у виборі матеріалів, технологій, оперативно виконуємо замовлення у будь-яких об’ємах. Можна замовити термінове виготовлення шильдів, якщо виникла виробнича необхідність.

Ціна цієї послуги в нашій компанії невисока. Виготовлення надійної маркіровки, ефектної фурнітури не вимагає непомірних витрат.