ексклюзивні брелоки на замовлення

Брелок – прикраса, аксесуар виготовлений у вигляді підвіски на ланцюжку або кільці.

Ми виробляємо металеві брелоки під замовлення з латуні або цинкового сплаву. Будь-якого розміру і форми. З нанесенням декоративних гальванічних покриттів і кольорових емалей.

Комплектуємо необхідною фурнітурою. Ви можете використовувати брелок як пам’ятний подарунок, в рекламних (виставки, презентації, промо-акції), декоративних цілях.

Брелок – відмінний сувенір, його носять на зв’язках ключів, сумках, рюкзаках, одязі. Розробимо дизайн-макет брелока використовуючи Ваші ідеї (ескізи) і втілимо його в готовому виробі.

Виготовлення брелків на замовлення

Сувенірна продукція, до якої відносяться милі дрібниці з логотипом або які несуть в собі іншу рекламну інформацію, стабільно затребувана в наші дні. Наша компанія “S-Cast” пропонує професійне виготовлення брелків на замовлення по індивідуальних ескізах, наданих замовником або розроблених нашими фахівцями з урахуванням усіх його побажань і ідей. Брелки з металу вважаються довготривалим рекламним і інформаційним носієм, який завжди під рукою.

Саме тому їх часто використовують ті, що просувають свою продукцію або бренд компанії для досягнення промо цілей. Оригінальний брелок стане ефектним сувеніром для клієнтів, співробітників, спонсорів, партнерів по бізнесу і так далі.

Що являють собою брелоки?

Брелок – це стильний і функціональний аксесуар, що є кільцем для носіння ключів з оригінальною підвіскою. Він є постійним супутником будь-якої людини, тому його часто використовують в рекламних цілях для просування компанії, нового продукту або бренду, підвищення його впізнанності і лояльності цільової аудиторії.

Виготовлення брелків в нашій компанії виконується з латуні або цинкового сплаву з використанням новітніх технологій обробки і декорування. Це нам дозволяє утілити в життя будь-яку дизайнерську ідею, перетворити звичайний брелок на по справжньому ексклюзивну річ.

Види брелків

Наша компанія пропонує виготовлення брелків різних видів на ключі, на сумку, на чохол мобільного телефону, на пульт автомобільної сигналізації або від автоматичних воріт. Ви можете у нас замовити:

 • металеві брелки з логотипом, які вже не перший рік є хітом;
 • подарункові брелоки з фото, корпоративною символікою, рекламним слоганом або оригінальним написом;
 • брелки-номерки;
 • сувенірні брелки із зображенням пам’яток;
 • оригінальні рекламні брелки і так далі

Виготовлення брелків розпочинається з розробки дизайн-проекта. В першу чергу визначається загальна концепція майбутнього виробу, далі вибирається його форма, розмір і дизайн, а також графічне, текстове і колірне оформлення. На підставі цього розробляється ескіз, підбираються матеріали і технологія виготовлення. На підставі дизайн-проекта створюється 3D-модель для візуалізації майбутнього брелка.

Вона дозволяє замовникові побачити, як виглядатиме замовлений їм виріб, виконаний по затвердженому дизайн-проекту, щоб, при необхідності, внести доповнення і правки.

Наші пропозиції

Наша компанія “S-Cast” пропонує виготовлення брелків по індивідуальних ескізах з використанням новітніх технологій. Навіть виробничі цехи оснащені сучасним високотехнологічним устаткуванням, що дозволяє впровадити в життя будь-яку дизайнерську ідею, ретельно обробити найдрібніші деталі, надати замовникові справжній ексклюзив. Ми практикуємо:

 • лиття цинкових сплавів;
 • хімічне гравіювання латуні;
 • гальванопокриття – позолоту, сріблення, бронзування;
 • травлення і фрезерування;
 • покриття кольоровими емалями;
 • штучне старіння і патинування.

Стабільно має попит виготовлення фірмових брелків. Їх замовляють великими тиражами перед проведенням промо заходів для подарунків, сувенірів і призів. Ми працюємо на договірній основі, узяті на себе зобов’язання виконуємо строго в строк. З нами ви можете розрахуватися будь-яким зручним для вас способом – готівкою, на карту Приватбанку, безготівковим перерахуванням на розрахунковий рахунок. Ми організовуємо доставку будь-якої партії готових виробів кур’єрською службою у будь-яке місто України.

При замовленні на суму понад 5 тисяч гривень вона буде безкоштовною для вас.