ексклюзивні значки на замовлення

Значок – невелика, металева пластинка прямокутної, округлої або довільної форми з нанесеним зображенням і (або) текстом. Призначений для носіння на грудях. Значками нагороджують за заслуги, носять в знак солідарності з ким, чим-небудь, приналежності до організації або в пам’ять про видатну подію.

Ми виробляємо металеві значки під замовлення з латуні або цинкового сплаву. З різними типами кріплення. Наносимо декоративні гальванічні покриття та кольорові емалі.

Розробимо дизайн-макет значка використовуючи Ваші ідеї (ескізи) і втілимо його в готовому виробі.

Виготовлення значків по індивідуальних ескізах

Компанія “S-Cast” пропонує виготовлення значків на замовлення по індивідуальних ескізах. У нас можна замовити їх будь-яку партію. Ми розробимо для вас ексклюзивний дизайн-макет і після вашого підтвердження утілимо його в життя. Значки на замовлення ми виконуємо круглі, овальні, прямокутні або довільної форми з латуні або цинкового сплаву, використовуємо різні варіанти кріплення. Лицьове декоративне оформлення значка обмежене лише вашою фантазією.

Нам під силу реалізувати будь-які дизайнерські ідеї з використанням гальванічних покриттів і кольорових емалей.

Для чого потрібні нагрудні значки?

Значки відносяться до корпоративної атрибутики, яку активно замовляють багато сучасних компаній для своїх співробітників з метою підкреслення їх приналежності до певної сфери. Значки на грудях можна побачити у державних службовців, працівників банку, торгових представників і так далі. Наявність корпоративної атрибутики підкреслює високий статус компанії і її надійність, що сприяє формуванню позитивного враження про неї у потенційних партнерів і клієнтів.

Металеві значки замовляють спортивні клуби, школи, асоціації, громадські організації і так далі. Затребувані в наші дні сувенірні значки з логотипом компанії або організації, які замовляють для проведення різних промо заходів, що збирають величезну кількість людей. Їх кріплять на піджак, на лацкан, на рюкзак, але найпопулярнішими були і залишаються нагрудні значки, які бувають різних видів. Їх ми виготовимо для вас в максимально короткий термін, якістю ви залишитеся задоволені.

Види нагрудних значків

Нагрудні значки – це перевірена часом класика. У нашій країні вони були поширені ще до Жовтневої революції і не втрачають своєї популярності і сьогодні. Ми пропонуємо виготовлення нагрудних значків :

 • корпоративних, оформлених у формі логотипу у фірмових кольорах, які стануть для співробітників елементом дрес-коду і вказуватимуть їх приналежність до певної компанії або торгової марки, виділяти їх серед маси ділових людей;
 • депутатських і партійних, виконаних у формі прапора, що розвівається, з гербом і іншою державною символікою;
 • клубних, призначених для повідомлення оточуючим про приналежність їх власників до певного співтовариства, вони виконуються в довільній формі, містять символіку клубу, його назву і слоган;
 • академічних у формі ромба з символікою певного внз, їх замовляють для випускників;
 • нагородних – шкільних, спортивних, виробничих, таких, що є повноцінними відзнаками, їх отримання стане приводом для гордості і стимулом до нових звершень;
 • ювілейних і пам’ятних, які замовляють до певних подій або заходів – урочистих і пам’ятних.

Виготовлення значків можна довірити тільки професіоналам, приміром – фахівцям нашої компанії. Ми гарантуємо їх високу якість і беремо на себе відповідальність за результат. Вартість значків з металу розраховується в індивідуальному порядку на етапі складання дизайн-макета.

Порядок виготовлення значків

Виготовлення значків – це складний і відповідальний процес, від того, наскільки правильно він виконаний, залежить швидке досягнення цілей, поставлених перед їх замовленням. Він розпочинається з розробки дизайн-макета, на цьому етапі:

 • визначається загальна концепція виробу;
 • розробляється дизайн;
 • вибирається форма, розмір колірне оформлення, спосіб кріплення;
 • розраховується ціна.

Готовий дизайн-макет в обов’язковому порядку затверджується замовником, який вказує необхідний тираж виробів. Далі слідує безпосередньо виробництво. Металеві значки виготовляються за технологією литва цинкових сплавів, хімічного гравіювання латуні, штампування і травлення. Наше устаткування дозволяє створювати невеликі акуратні вироби з мініатюрними елементами. Як додаткова обробка використовуються:

 • різні види гальванопокриття – позолота, бронзування, нікелювання, латунування;
 • покриття кольоровими емалями;
 • штучне старіння і патинування;
 • прикраса стразами, каменями, накладними і рухливими елементами.

Виготовлення значків в нашій компанії виконується на високотехнологічному устаткуванні з контролем якості на кожному етапі виробництва. Ризик браку навіть при замовленні великої партії майже повністю виключений.

Переваги звернення в нашу компанію

Наша компанія “S-Cast” працює у сфері виготовлення значків, медалей, бейджів і іншої подібної рекламно-сувенірної продукції багато років і користується заслуженою репутацією надійного і відповідального партнера, якому можна довіряти. У нас можна замовити значки зі своїм дизайном, замовити його розробку або вибрати з каталогу, де запропонована маса варіантів. Ми працюємо на договірній основі. Замовлення виконуємо строго в позначений договором термін.

Майбутній виріб ви зможете побачити ще до того, як дизайн-макет буде відправлений до виробництва – ми практикуємо створення 3D-моделі для візуалізації, що дозволяє оцінити вид значка і при необхідності внести правки.

 • втілення в готовому виробі дизайнерських ідей і ескізів замовника;
 • максимально стислі терміни виконання замовлень будь-якого накладу;
 • доступні ціни;
 • 3D-моделювання
 • використання різних технологій виготовлення і додаткової обробки, що дозволяє створювати по-справжньому ексклюзивні вироби.

Якщо ви хочете підняти статус своєї компанії на принципово новий рівень, розповісти всьому світу про принципи і світогляд клубу за інтересами, або вас чекає проведення великомасштабного громадського або промо заходу з великою кількістю людей, замовте виготовлення значків будь-яким тиражем в нашій компанії “S-Cast”. Ми вас не підведемо! Плату за виконання замовлення ми приймаємо готівкою, на карту Приватбанку і на розрахунковий рахунок, продукцію доставляємо кур’єрськими службами по усій Україні.

Доставка при замовленні на суму від 5 тысяч грн. буде безкоштовною для вас.