Виготовлення брелків в Києві за індивідуальним дизайном

Брелок – прикраса, аксесуар виготовлений у вигляді підвіски на ланцюжку або кільці.

Ми виробляємо металеві брелоки під замовлення з латуні або цинкового сплаву. Будь-якого розміру і форми. З нанесенням декоративних гальванічних покриттів і кольорових емалей.

Комплектуємо необхідною фурнітурою. Ви можете використовувати брелок як пам’ятний подарунок, в рекламних (виставки, презентації, промо-акції), декоративних цілях.

Брелок – відмінний сувенір, його носять на зв’язках ключів, сумках, рюкзаках, одязі. Розробимо дизайн-макет брелока використовуючи Ваші ідеї (ескізи) і втілимо його в готовому виробі.

Виготовлення брелків в Києві на замовлення

Спеціалізацією нашої компанії є виготовлення брелків в Києві. Ми пропонуємо стильні, модні аксесуари з металу. У виробництві використовуються довговічні цинкові сплави, латунь. Ви можете вибрати для ексклюзивних виробів будь-яку форму і розмір. Як декор застосовуються гальванічні покриття, кольорові емалі. Ми оснащуємо аксесуари міцної, красивою фурнітурою. Ви можете брелоки замовити для прикраси свого образу, оригінального подарунка, пам’ятних сувенірів для промо-акцій, презентацій, виставок. Це універсальний сувенір, яким кожен знайде застосування. Якщо ви ще не знаєте, де купити брелоки в Києві для декоративних або рекламних цілей, звертайтеся в нашу компанію. Ми виконуємо замовлення в будь-яких обсягах.

Брелок – стильний сучасний аксесуар

Простий, але ефектний аксесуар брелок може виконувати практичну і декоративну функцію. Наявність кільця, підвіски дозволяє закріпити його на дамській сумочці, рюкзаку, одязі, доповнити образ ефектним акцентом, надати йому індивідуальний характер. Брелоки на ключі купити в Києві вважають за краще власники машин, бізнесмени, практичні люди. Аксесуар дозволяє мати при собі повний комплект ключів, забезпечує зручність в користуванні.

Брелок в Києві купити нескладно. Магазини пропонують ці аксесуари в широкому асортименті. Але любителі оригінальних образів воліють включати в свій арсенал оригінальні речі, яких немає в масової продукції. Готові вироби не підходять і для рекламних цілей, не містять потрібної інформації. Виготовлення брелків в Києві на замовлення дає можливість обзавестися ексклюзивним аксесуаром, приготувати для рекламних цілей сувеніри, які допоможуть пропагувати бренд.

Види брелків

Ви можете будь-брелоки замовити в Києві. Можна вибрати відповідну форму, фурнітуру аксесуарів, призначених для закріплення на ключах, стільниковому телефоні, пульті від машини або воріт, сумці. Це універсальні аксесуари, якими користуються люди різного віку, їх можна підносити представникам будь-якої категорії. Вони є відмінним варіантом для промо-акції, використовуються організаторами різних заходів. Аксесуари вручаються клієнтам, партнерам, учасникам, гостям.

Користуються попитом брелки на замовлення в Києві у шанувальників оригінальних луків, у бажаючих зробити незвичайний подарунок. Аксесуар, оформлений за спеціальним ескізом, є унікальним, що істотно підвищує його цінність. На ньому можуть розміщуватися:

  • Світлина.
  • Привітання, побажання.
  • Прикольні написи.
  • Знаки зодіаку і ін.

Якщо аксесуар купується для подарунка, відмінним варіантом стануть брелки на замовлення з фото. Адресні, унікальні подарунки завжди приймаються з вдячністю, викликають чудові емоції. Ці сувеніри можна вручати знайомим, друзям до календарних свят. Для кожної події можна брелок в Києві купити. Ми допоможемо підібрати відповідний вид аксесуара, його дизайн. Наприклад, напередодні Дня Святого Валентина ви зможете парні брелоки купити в Києві, зробити оригінальний подарунок коханій людині. Чудові сувеніри можна придбати для подарунків друзям і знайомим до Нового року, 8 Березня та ін.

Брелоки на замовлення для рекламних цілей

У категорії послуг, які пропонує Київ, брелоки на замовлення є одним з найбільш популярних варіантів в сфері бізнесу, індустрії розваг. Ці стильні аксесуари використовуються в якості елемента фірмового іміджу. Такі брелоки купити в Києві можна для співробітників компанії, вони вручаються клієнтам, діловим партнерам.

Ексклюзивні аксесуари широко використовуються в презентаціях, виставках, конференціях. На них наноситься відповідна символіка, вироби вручаються учасникам, гостям, є чудовим пам’ятним сувеніром. Брелоки на замовлення в Києві ми виготовляємо для спортивних команд, клубів, організаторів змагань. Ними користуються спортсмени, вироби лунають уболівальникам, спонсорам.

Компанії, що спеціалізуються на проведенні екскурсій, туристичні фірми, готелі можуть придбати брелоки на ключі на замовлення для своїх клієнтів. На них крім логотипу компанії наносяться зображення пам’яток української столиці. Такі аксесуари обов’язково сподобаються туристам, постояльцям, будуть використовуватися за призначенням, забезпечать ефективну рекламу.

Процес виготовлення брелків на замовлення

Виготовлення брелків в Києві на замовлення здійснюється за ексклюзивними ескізами. Ви можете створити його самостійно, вибрати фото, зображення для оформлення. У нашій компанії працюють професійні досвідчені дизайнери. Ви можете довірити їм розробку ескізу. Вони створять оригінальний, цікавий варіант, враховуючи ваші уподобання, побажання, призначення виробів.

Після створення дизайн-макету підбирається матеріал, фурнітура для виробів. Ми пропонуємо міцні довговічні метали. Латунь і цинкові сплави мають високу стійкість до корозії, виріб буде зберігати первозданний вигляд багато років. В наявності є великий асортимент фурнітури. Аксесуари брелки купити в Києві ви зможете з урахуванням всіх побажань.

Надати виробу максимальну привабливість дозволяє якісний декор. Наші виробничі цехи відмінно оснащені, ми декоруємо брелоки в Києві, використовуючи всі сучасні технології. В оформленні застосовуються:

  • Хімічна гравірування.
  • Фрезерування і травлення.
  • Нанесення кольорових емалей.
  • Гальванопокриття – бронзірованіе, сріблення, нанесення позолоти.
  • Патинування, штучне зістарювання.

Майстри використовують в роботі професійне обладнання, високоякісні видаткові матеріали. Фахівці мають великий практичний досвід, необхідну кваліфікацію. Ви зможете вибрати будь-який дизайн, презентабельні, інформативні, романтичні, гламурні або прикольні брелки купити в Києві, точно відповідні призначенню, перевагам.

Наші переваги

Клієнтам, що бажають придбати оригінальні брелоки в Києві, ми пропонуємо зручні та вигідні умови. Наявність якісних матеріалів, фурнітури, використання різних технологій декору усувають будь-які обмеження. Брелок замовити можна будь-якою метою, з огляду на свої переваги, смаки, фінансові можливості.

Наші фахівці надають консультації, надають допомогу у виборі, створюють оригінальні ескізи для тих, хто хоче іменні брелоки купити в Києві, використовувати в корпоративних цілях максимально інформативні носії реклами.

Відмінна матеріально-технічна база, високотехнологічне обладнання, великий досвід роботи в цьому сегменті, штат кваліфікованих досвідчених фахівців різних профілів дозволяють нам здійснювати виготовлення брелків в Києві в будь-яких обсягах, забезпечувати виробам бездоганну якість.

Грамотна цінова політика, помірні розцінки на послуги гарантують економію витрат. Ексклюзивні аксесуари для стільникових телефонів, сумочок, одягу, брелоки для ключів автомобіля в Києві купити ви зможете на найвигідніших умовах.