Виготовлення пам'ятних медалей на замовлення в Україні

Традиційно випуск пам’ятних медалей здійснюється державою до значимих дат, важливих подій для заохочення осіб, що мають особливі досягнення в цій сфері. Зараз є можливість використати цю нагородну продукцію в корпоративних цілях, в організації заходів, сімейних урочистостей. Вона може бути, як відмінним сувеніром, так і цінним подарунком.

У компанії S – Cast ви зможете замовити пам’ятну медаль для різних цілей. Ми оперативно виконуємо замовлення у будь-якому масштабі на високому рівні.

Сфера застосування пам’ятних медалей

Традиційні медалі належать до категорії нагородної продукції. Вони вручаються за які-небудь досягнення в певній сфері. Є спортивні, військові, державні нагороди різного рівня. Пам’ятні медалі мають інше призначення. Якщо намічається корпоративна подія, до якої треба підготувати нагородну сувенірну продукцію для співробітників, ділових партнерів, VIP- клієнтів, можна у нас замовити оптом потрібну кількість виробів. У великій кількості ми виготовимо медалі для громадських заходів, випускників шкіл, Внз, ліцеїв. Вручати такі медалі можна не за особливі досягнення. Приводом для їх підношення може бути:
 • Важлива дата компанії.
 • Громадський захід.
 • Закінчення учбового закладу.
 • Весільна урочистість та ін.
Ми приймаємо замовлення і від приватних осіб. Ви можете замовити пам’ятну медаль для молодожонів і гостей, ювілярів, іменинників, зробити оригінальні подарунки друзям. Такий презент обов’язково справить належне враження, викличе позитивні емоції.

Види пам’ятних медалей

Ми пропонуємо декілька варіантів цих виробів. Ви можете замовити пам’ятну медаль:
 • Нагрудну.
 • Без кріплення в коробці.
 • Настільну.
 • В плакетке.
Нагрудні моделі оснащуються четырех-, п’ятикутною колодкою, яка може обтягуватися тканиною або покривається кольоровою емаллю. Вироби в подарунковій коробці є відмінним сувеніром, подарунком, можуть стати частиною колекції. Настільні варіанти відрізняються великими розмірами, використовуються як оригінальний декоративний елемент інтер’єру. Прикрасити дизайн може і медаль в плакетке, яка розміщується на стіні. У виборі форм, розмірів атрибутів обмежень немає. Ці параметри вибираються замовником. Ціна великих моделей вища, оскільки на них витрачається більше матеріалу.

Виготовлення і оформлення атрибутів

У виробництві цих виробів використовується дві технології. Ви можете замовити пам’ятну медаль з латуні. Вона виготовляється методом штампування. Це оптимальний варіант для виготовлення великої партії продукції. Фахівці з наданого ескіза створюють спеціальне кліше для пресу. Медалі вирубуються з металевого листа. Задані зображення віддруковуються на обох сторонах. Латунь має красивий відтінок, має високу міцність, стійкість до зовнішніх дій. Вироби впродовж багатьох років зберігають первинний вид незалежно від умов експлуатації, зберігання. Виготовлення пам’ятної медалі з цинкового сплаву здійснюється технологією литва. Це трудомісткий багатоетапний процес. Для створення медалі на високотехнологічному програмному забезпеченні фахівці створюють макет, на якому вручну опрацьовуються дрібні, складні елементи. Виготовляється форма, в яку заливається розплавлений метал. Після охолодження заготівлі вона шліфується, знежирюється, чиститься, готується до декорування. Цинкові сплави також мають відмінні технічні показники, стійкість до будь-яких дій. У оформленні медалей ми застосовуємо декілька методик. Використовується хімічне те, що труїть, гальванопокриття, кольорові емалі та ін. Кваліфіковані майстри справляються із завданнями будь-якого рівня складності, з високою точністю відтворюють індивідуальний дизайн по наданому ескізу.

Переваги виробництва медалей на замовлення

У категорії сувенірної продукції зараз можна купити готові медалі. Пропонуються вироби святкові, прикольні в різній тематиці. Але цей варіант не підходить, якщо потрібна продукція, призначена для конкретної події, певного адресата. Для таких цілей треба замовити пам’ятну модель з оформленням, що відповідає тематиці, статусу події, індивідуальним особливостям одержувача. Замовлення атрибутів гарантує:
 • Можливість вибору матеріалу, оформлення з урахуванням побажань, фінансових можливостей.
 • Унікальність виробів, що забезпечує особливу цінність, значущість.
 • Якість виконання.
Наші виробничі цехи оснащені високотехнологічним устаткуванням, в наявність є усі види сировини, витратних матеріалів. Виготовленням медалей займаються досвідчені професійні фахівці. Це дозволяє оперативно виконувати замовлення у будь-яких об’ємах. Вартість послуги розраховується індивідуально. Придбання виробів від виробника виключає необгрунтовані витрати, дозволяє заощадити засоби. У зону нашої діяльності входить уся Україна. Кур’єрська служба забезпечує доставку готових замовлень в Київ, Одесу, Харків, будь-яке інше місто країни.