Де замовити медалі для корпоративних і особистих цілей?

Медаль є головним представником нагородної продукції. З незапам’ятних часів вони вручалися особам, що мають особливі заслуги в різних областях. Зараз сфера їх застосування істотно розширилася. Медалі використовуються не лише як нагорода за подвиги, заслуги, перемоги. Це популярна сувенірна, подарункова продукція, що має високий попит. Якщо ви ще не знаєте, де замовити медалі для корпоративних, особистих цілей, звертайтеся в компанію S – Cast. Ми оперативно, якісно виконаємо замовлення у будь-якому об’ємі.

Сфера застосування медалей

Традиційно державні медалі вручаються за подвиги у військових і мирних умовах, трудові заслуги. Є пам’ятні вироби, приурочені до важливих дат. Ці атрибути використовуються в спортивних заходах для нагородження переможців. Вони вручаються призерам фестивалів, конкурсів, що зайняли високі місця.

Сувенірна продукція в магазинах пропонується в широкому асортименті. Але що бажає придбати унікальні вироби, що персоналізуються, необхідно знати, де можна замовити медалі. Такі нагороди, подарунки робляться по ексклюзивних проектах. У нашій компанії ви можете зробити замовлення на виготовлення будь-яких атрибутів з урахуванням побажань, призначення.

Зараз необов’язково здійснювати подвиг або показувати високі результати в спорті, мистецтві. Нагородна продукція в Україні має велику сферу застосування. Медалі використовуються в якості:

 • Нагород для кращих співробітників компаній.
 • Пам’ятних сувенірів для клієнтів.
 • Оригінальних подарунків для колег, друзів, родичів.
 • Унікального атрибуту для сімейних урочистостей.

Види медалей і їх оформлення

Наша компанія виготовляє усі види цієї продукції. Ви можете звертатися до нас, якщо не знаєте, де замовити медалі:

 • Почесні.
 • Нагородні.
 • Ювілейні.
 • Сувенірні.

Відмінне оснащення виробництва новітнім високотехнологічним устаткуванням, наявність висококваліфікованих майстрів дозволяє нам пропонувати великий спектр послуг. Надати медалям належному вигляду дозволяє застосування декількох технологій в їх оформленні.

Нагородні, спортивні атрибути виготовляються відповідно до діючих стандартів. Приміром, медалі, використовувані для нагородження призерів, що зайняли перші місця в змаганнях, покриваються позолотою, сріблом, бронзою. Почесні вироби, призначені для вручення на честь важливих дат, за особливі заслуги, мають солідну вагу, декоруються втопленими і опуклими зображеннями.

Сувенірна, подарункова продукція може мати будь-який індивідуальний дизайн. У декорі застосовується декілька методик, є можливість вибрати варіант для реалізації будь-якої ідеї.

Технології виробництва і декору

У нас є усі підстави гарантувати кожному клієнтові, що бажає знать, де замовити медалі, повноцінне задоволення побажань. У виробничих цехах є усі необхідні матеріали, верстати. Виготовленням виробів займаються професійні фахівці з великим практичним досвідом. У виробництві використовується литво цинкових сплавів, фрезерування. Майстри застосовують різні технології декорування :

 • Хімічне гравіювання.
 • Гальванопокриття.
 • Труїть.
 • Покриття кольоровими емалями.
 • Патинування.

Керівництвом для вибору методики є макет, розроблений з урахуванням побажань замовника. Усі вживані технології забезпечують стійкість, міцність, довговічність декору. Ви можете оформити замовлення зі своїм дизайном або замовити його розробку нашим фахівцям.

У категорії готової нагородної, сувенірної продукції, пропонованої в магазинах в Києві, інших містах, багато різних варіантів. Є вироби для урочистостей, корпоративних заходів, свят, прикольні варіанти для підношення друзям колегам. Але не завжди в ній можна знайти сувенір, що точно відповідає тематиці, меті. До того ж така продукція не є ексклюзивною, адресною. Не варто витрачати час, сили, шукати, де замовити медалі. Звертайтеся до нас, і ви отримаєте потрібний варіант.

Варіанти оформлення медалей

Нагородним, подарунковим, сувенірним медалям треба не лише забезпечити належний дизайн, але і виконати оформлення з урахуванням призначення виробу. Ми використовуємо декілька способів оформлення медалей. Ви можете замовити:

 • Нагородні вироби на колодці емальованою або обтягнутою стрічкою.
 • Спортивні, ювілейні атрибути з вушком для атласної стрічки.
 • Подарункові варіанти у футлярі, рамці, на плакетке.

У оформленні використовуються якісні матеріали, спеціальна подарункова упаковка. Належне оформлення надає виробам особливу цінність, урочистий, солідний вид.

Наша компанія декілька років працює в цій сфері, є великий досвід, круг надійних постачальників. Грамотна організація виробництва, продумана цінова політика робить наші послуги доступними для кожного споживача. Виготовлення нагородної атрибутики коштує недорого, непомірні витрати вам не буде потрібно. Вам не треба шукати, де замовити медалі в Одесі, в Харкові, іншому місті, ми забезпечуємо кур’єрську доставку по всій країні.