Професійне виготовлення пластикових бейджів на замовлення

Виготовлення пластикових бейджів – це затребувана і популярна послуга, яку замовляють багато компаній перед проведенням рекламної кампанії або промо заходу, а також для підтримки корпоративного стилю і мотивації персоналу до внесення особистого вкладу в загальний результат. Йдеться про невеликі вироби, виконані з пластика або металу і оснащені магнітним кріпленням, які носять на одязі відповідальні співробітники компанії і промо персонал.

Виготовлення пластикових бейджів на замовлення оптом в Києві, Харкові і інших містах України по типових і індивідуальних ескізах пропонує наша компанія S – Cast. Узяті на себе зобов’язання виконуємо на високому професійному рівні з гарантією якості і відповідальністю за результат.

Що є пластиковими бейджами?

Виготовлення пластикових бейджів великим накладом стабільно має попит. І це недивно, оскільки ці невеликі, але інформативні вироби використовуються всюди. Їх можна сміливо віднести до категорії “візитних карток” компанії. Пластикові бейджи на одязі співробітників підкреслюють високий статус компанії, її стабільність і платоспроможність.

Історія бейджів налічує більше 150 років, але частиною корпоративного стилю вони стали в середині минулого століття. На сьогодні бейдж – це обов’язковий в ділових колах аксесуар, що ідентифікує свого володаря і грає роль “пропуску”. У деяких організаціях в нього вбудовують електронний ключ, що відкриває двері в офіс, банк і інші приміщення з обмеженим відвідуванням.

Більшість сучасних компаній вважають за краще замовляти виготовлення пластикових бейджів по індивідуальному дизайну, який розробляється з урахуванням корпоративної символіки у фірмовій колірній гаммі.

Матеріалом виготовлення бейджів виступає міцний пластик. Це їм забезпечує практичність і довговічність. Як кріплення використовується магніт.

ПЕРЕВАГИ ПЛАСТИКОВИХ БЕЙДЖІВ

Виготовлення пластикових бейджів замовляють не лише компанії для підтримки корпоративного стилю, але і практично усі заклади сфери торгівлі і послуг – готелі, ресторани, СПА-центри, салони краси, бутики, банки, медичні клініки і так далі. До переваг пластикових бейджів, ціна яких відносно невелика, відноситься:

 • надійність кріплення до одягу;
 • солідний презентабельний вид;
 • нерухомість упродовж усього дня;
 • зручність при носінні.

Пластикові бейджи, у відмінності від інших варіантів, не псують одяг – не залишають на ній дірочок, не морщать тканину і не стягують її. Ці зручні, надійні і елегантні аксесуари можна сміливо носити весь день, не побоюючись за ваше здоров’я. Ніякої шкоди вашому організму вони не нанесуть.

ВИДИ ПЛАСТИКОВИХ БЕЙДЖІВ

Виготовлення пластикових бейджів, як вже було згадано вище, виконується на замовлення по індивідуальному ескізу. Ці обов’язкові аксесуари для ділових людей і представників сфери послуг відрізняються один від одного формою, розміром, дизайном і колірним оформленням. Ви можете купити окремо кріплення і замовити бейдж в потрібному вам виконанні, або купити цей аксесуар у зборі. Стабільно мають попит пластикові бейджи:

 • з прямим повнокольоровим друком;
 • з віконцем, в яке можна вставити вкладиш з будь-якою інформацією;
 • зі змінною панеллю, яку легко міняти;
 • зі змінною наклейкою, яка може бути альтернативою віконцю з вкладишем або змінній панелі;
 • із смільною наклейкою;
 • з гравіюванням.

При виготовленні пластикових бейджів на замовлення, вибір дизайну і оформлення залишається за замовником.

ДЕ ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ ПЛАСТИКОВИХ БЕЙДЖІВ?

Изготовленией пластикових бейджів будь-яким накладом за вигідною ціною ви можете замовити в нашій компанії S – Сast. Ми працюємо по усій Україні, приймаємо попередні замовлення на послуги по телефону і через Інтернет. У своїй роботі ми використовуємо різні технології. До переваг звернення до нас відноситься:

 • висока якість виконання;
 • чітка відповідність ескізу;
 • оперативність;
 • вигідна вартість.

У сфері виготовлення ділових аксесуарів і рекламно-сувенірної продукції ми працюємо багато років, користуємося заслуженою репутацією надійного і відповідального партнера, якому можна довіряти.