ЕМАЛЬОВАНІ ЗНАЧКИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Емальовані значки на замовлення стабільно користуються попитом. І це не дивно, адже їх в наші дні активно використовують в якості ненав’язливої ​​реклами для просування продукту або бренду. Ці невеликі, але привертаючи увагу вироби, несуть в собі глибокий сенс. Їх виготовлення великим тиражем замовляють компанії перед проведенням великомасштабної рекламної кампанії або промо заходів, де вони будуть грати роль рекламних сувенірів і не тільки. Емальовані значки використовують для масового поширення на міських і державних святах в якості пам’ятного знака відмінності, на спортивних змаганнях, культурних заходах і т.д.

Особливим попитом користуються фірмові емалеві значки з логотипом. Їх замовляють багато великих компаній для своїх співробітників для підкреслення свого статусу і зміцнення у персоналу командного духу. Такий знак відмінності на діловому одязі або уніформі виглядає естетично і стильно. Виготовлення емальованих значків на замовлення будь-яким тиражем в максимально стислі терміни в Харкові пропонує наша компанія «S-Cast». Ми втілимо в життя будь-який дизайнерський проект. Емальовані значки ми виготовляємо за індивідуальними ескізами.

ВИДИ ХОЛОДНИХ ЕМАЛІВ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ЗНАЧКІВ

Сучасні емальовані значки на замовлення виготовляються з різних видів емалі. Найбільш затребуваними є:

 • М’які (рідкі, холодні) емалі, які спеціальним інструментом заливаються в попередньо зроблене методом фототравлення поглиблення на металевій основі значка так, щоб бортики з металу були трохи підняті, а кольорове емальоване зображення втоплено вниз. Із зовнішнього боку такі значки додатково покривають епоксидною смолою, яка надає їм естетичного вигляду і захищає від агресивного впливу навколишнього середовища.
 • Епола – густа емаль, виконана на основі епоксидної смоли, яка затирається в попередньо зроблене поглиблення на металевій основі так, щоб і кольорове зображення, і бортики були на одному рівні, після чого лицьова сторона значка ретельно полірується, в деяких випадках додатково використовується піскоструминна обробка, забезпечує зображенню особливий шик.
 • Прозорі емалі використовуються для посилення візуального ефекту шляхом підкреслення фактури нижнього металу, на який вони накладаються.
 • Люмінесцентні емалі використовуються для виготовлення значків, що світяться в темний час, які замовляють у тому числі і для забезпечення безпеки людей, зайнятих професійною діяльністю в складних умовах.

Фірмові емалеві значки з логотипом нерідко виготовляються за допомогою поєднання різних видів емалі на верхньому і нижньому рівні лицьового боку виробу. Це забезпечує приголомшливий ефект, підкреслює високий рівень виготовлення.

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗНАЧКІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ГАРЯЧОЇ ЕМАЛІ

Стильно і сучасно виглядають значки, виконані за технологією гарячої емалі, яка дозволяє втілити в життя будь-яку дизайнерську ідею. Для їх виготовлення використовується спеціальна емалева паста, що складається з пофарбованого спеціальними барвниками дрібнозернистого піску і рідини, що забезпечує створення пастоподібної консистенції. Сам процес створення металевого значка з використанням технології гарячої емалі виглядає так:

 • виготовляється металева основа зі спеціальними заглибленнями під емаль;
 • готується емалева паста потрібної колірної гами;
 • емалева паста заливається в поглиблення металевої заготовки і затирається так, щоб виключити утворення пустот, після чого деякий час підсушується на відкритому повітрі;
 • кожен колір залитої в поглиблення металевої заготовки значка емалі окремо проходить випалення в спеціальній печі;
 • виконується шліфування вироба, який пройшов термообробку стільки раз, скільки кольорів емалі в ньому використано, і подальша поліровка;
 • до готового виробу приварюється кріплення;
 • готовий значок проходить патинування, сріблення або позолоту з гальванообробки.

Виготовлення емальованих значків на замовлення – це складний і відповідальний процес, який можна довірити тільки професіоналам. Звертайтеся в нашу компанію «S-Cast», виробничі цехи якою оснащені сучасним обладнанням, що дозволяє виготовляти значки різних видів, застосовуючи різні технології обробки металу з використанням гарячих і холодних емалей, в результаті чого на виході виходить не просто звичайний металевий виріб, а справжній шедевр . Ми виготовляємо емалеві значки на замовлення будь-яким тиражем з гарантією якості і відповідальністю за результат строго у встановлений договором термін.