Виготовлення корпоративних значків

Корпоративні значки є частиною корпоративної культури. Їх замовляють для підтримки командного духу персоналу і підвищення впізнаваності бренду компанії. Значки вважаються унікальним у своєму роді, ніколи не виходячи з моди носієм інформації, який використовують, як обов’язковий формений аксесуар, а також в якості сувеніра і засоби для просування компанії чи бренду.

Корпоративні значки на замовлення – це одна з пропозицій нашої компанії «S-Cast», яка в сфері рекламно-сувенірної продукції працює багато років. Ми використовуємо у своїй роботі якісні матеріали та новітні технології їх обробки, що дозволяє нам виготовляти недорогі, але елегантні, добре впізнавані значки, які стануть важливим елементом корпоративного стилю вашої компанії, який буде формувати у оточуючих позитивне враження про бренд.

ЩО ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ СОБОЮ ФІРМОВІ ЗНАЧКИ?

Значки з логотипом на замовлення стануть частиною фірмового стилю компанії, який необхідний для прояву її індивідуальності в рекламній та сувенірнії продукції. Їх замовляють перед проведенням великої рекламної кампанії або масштабного заходу для створення позитивного іміджу в очах партнерів, потенційних клієнтів, постачальників і конкурентів. У декоративному оформленні корпоративних значків використовуються фірмові кольори компанії, емблеми та логотипи, що дозволяють створити індивідуальний, добре впізнаваний образ бренду, підтримуваний всіма співробітниками компанії і використовується для реклами, маркетингу та просування. Його можна побачити на візитках, уніформі персоналу, упаковці продукції, рекламно-сувенірної продукції і т.д.

Брендовані значки представляють собою невеликі витончені аксесуари, які виконуються з металу, які прийнято носити на грудях. Вони складаються з металевої основи з зображенням і кріплення. Для їх виготовлення використовуються різні матеріали і різні технології, що дозволяють створювати не просто нагрудні значки, а ексклюзивні вироби, які будуть сприяти підвищенню впізнаваності вашого бренду.

Корпоративные значки на заказ
Значок Macdonalds
Значок для юридиской компании

З ЯКИХ МАТЕРІАЛІВ ВИГОТОВЛЯЄ КОРПОРАТИВНИЙ ЗНАЧКИ?

Корпоративні значки на замовлення можуть бути виконані з різних матеріалів. Їх вибір залишається за замовником, ми можемо лише рекомендувати той чи інший метал відповідно до наданого ескізом. Найчастіше для виготовлення фірмових значків використовується:

 • латунь – стійкий до корозії, пластичний і довговічний сплав, який відмінно обробляється тиском;
 • мельхіор – сріблястий сплав з високою корозійною стійкістю;
 • нейзильбер – сріблястий сплав, практично не піддається окисленню, після полірування виглядає естетично і стильно;
 • анодований алюміній різного кольору;
 • томпак – латунний сплав, який легко обробляється тиском не тільки в гарячому, але і в холодному стані;
 • холодні і гарячі емалі, використовувані в якості декоративного покриття;
 • оптична смола з епоксидної основою, що має ефект лінзи.

Значки з логотипом на замовлення виготовляються не з одного, а відразу з декількох матеріалів і в обов’язковому порядку проходять захисно-декоративну обробку шляхом:

 • сріблення, яке надає виробу естетичний вигляд, додає корозійної стійкості і покращує відбивні властивості;
 • позолоти, виконуваної або тонким шаром золота, або імітують цей дорогоцінний метал речовинами;
 • патинування, тобто фарбування виробів з латуні, бронзи або міді в різні відтінки шляхетного коричневого кольору.


Значки ми виготовляємо на сучасному обладнанні з використанням новітніх технологій, що дозволяє нам реалізувати будь-яку дизайнерську ідею, з високою точністю втілити в життя будь-ескіз.

ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ТЕХНОЛОГІЇ ПРИ ВИГОТОВЛЕННІ ФІРМОВИХ ЗНАЧКІВ?

Брендовані значки, виготовлені силами нашої компанії – це не просто сувеніри, а справжній витвір мистецтва. Для їх виконання за наданим замовником ескізу ми використовуємо такі технології:

 • лиття, що дозволяє випускати нагрудні значки різних розмірів і форм, в тому числі складних, шляхом виготовлення відливок, що заповнюються розплавленим металом;
 • штампування, тобто обробка металу тиском, найчастіше цей метод використовується при виготовленні значків з латуні, алюмінію і сталі;
 • закачування, що передбачає використання для виготовлення корпоративних значків ручних або пневматичних закатних верстатів, що дозволяють витравити на металевій основі потрібне зображення і надати лицьовій поверхні виробу благородний глянсовий блиск;
 • хімічне гравірування, яке виконує поетапно – метал з доданим до нього зображенням поміщається в спеціальний розчин, після чого пресом з нього викарбовується заготівля і відправляється на гальванообробки, після чого на неї наноситься емаль;
 • офсет – цей метод передбачає перенесення на підготовлену металеву поверхню поліграфічної наклейки;
 • фототравлення – використовується для створення в значках заглиблень, що підлягають заповненню рідкої емаллю, на яку зображення переноситься фотоспособом і піддається хімічній обробці.

Вибір технології виготовлення значків проводиться індивідуально, окремо для кожного замовлення. Він залежить від матеріалу виготовлення та особливостей ескізу. Наша компанія «S-Cast» пропонує виготовлення корпоративних значків на замовлення на високому професійному рівні з гарантією якості і відповідальністю за результат будь-яким тиражем. Ми зобов’язуємося виконати ваше замовлення в установлений договором термін.