ВИГОТОВЛЕННЯ ЗНАЧКІВ НА ПИДЖАК

Значок на піджак в наші дні отримав друге життя. Його часто можна зустріти на лацканах у солідно виглядаючих чоловіків – політиків, бізнесменів, адвокатів і т.п. Він підкреслює їх діловий стиль в одязі, високий статус і положення в суспільстві. Маленькі металеві значки на піджаках органічно вписалися в сучасний стиль і стали його вдалим доповненням.

Наша компанія «S-Cast» пропонує професійне виготовлення металевих значків на піджак під замовлення по індивідуально розробленим ескізами в Харкові та інших регіонах України. Ми гарантуємо виконання будь-якого тиражу строго у встановлений договором термін.

ЩО ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ СОБОЮ СУЧАСНІ ЗНАЧКИ НА ПИДЖАК?

Сучасні значки на піджак істотно відрізняються від фрачних значків, які увійшли в моду в кінці XIX століття, які носили чоловіки, що належать до військового стану, і від радянських відзнак, що вказують приналежність до ВЛКСМ або КПРС, хоча їх основне призначення залишається тим же. Вони є особливим видом атрибутики, що вказує на приналежність людини, до лацкану котрого прикріплені, до якогось співтовариству – культурному, спортивному, політичному, громадському і т.д. Але поряд з ними широко використовуються і звичайні рекламні або сувенірні значки, які замовляють компанії перед проведенням промо заходів або початком рекламної кампанії, спрямованої на просування товару або бренду.

Значок на піджак – це не той аксесуар, який можна носити просто так. У більшості випадків він несе певний сенс і має певне значення, як для людини, яка його носить, так і для оточуючих. Відмінними рисами цього стильного атрибута вважаються:

 • невеликий розмір – не більше 2 см;
 • наявність смислового навантаження;
 • непомітне неозброєним поглядом кріплення.

Виготовлення значків на піджак виконується виключно з металу, який пройшов спеціальну обробку з використанням сучасних технологій. Використання інших матеріалів для цих стильних атрибутів неприпустимо.

ПРИЗНАЧЕННЯ ЗНАЧКІВ НА ПИДЖАК

Сучасні значки на піджак виглядають дорого, благородно і стильно. Деякі з них є елементом корпоративної приналежності. Їх часто замовляють великі компанії для своїх співробітників. Наявність корпоративного значка істотно піднімає командний дух персоналу і підвищує імідж команди, так само, як і лояльність до неї цільової аудиторії. Крім того, нагрудні значки носять ветерани, представники силових і державних структур, партійні діячі.

Виготовлення значків на піджак замовляють перед будь-якою масштабною подією, в тому числі і передбачає присутність іноземних гостей, наприклад – симпозіумом, конференцією, спортивним змаганням, науковим зльотом. Їх виконують у вигляді добре впізнаваною емблеми або логотипу.

Металеві значки на піджак в сучасному житті можуть служити різним цілям. Найчастіше їх використовують в якості:

 • знака приналежності до певного кола людей;
 • заохочення за заслуги;
 • прихованої ненав’язливої ​​реклами;
 • елітного сувеніра;
 • подарунка.

У виготовлення крихітного значка на піджак вкладається величезний сенс, тому до нього не можна ставитися, як до простої прикраси.

ПОРЯДОК ВИГОТОВЛЕННЯ ЗНАЧКІВ НА ПИДЖАК

Виготовлення металевих значків на піджак під замовлення – це складний і відповідальний процес, який можна довірити тільки професіоналам. Правильним рішенням буде звернутися в нашу компанію «S-Cast», яка працює в цій сфері 7 років. Ми виготовляємо значки на піджак тільки за індивідуальними ескізами, що робить наші вироби унікальними і ексклюзивними. В першу чергу, розробляється проект майбутнього значка з урахуванням всіх побажань замовника. Далі вибирається матеріал виготовлення. Значки на піджак, як уже було згадано вище, виконуються з металу або металевих сплавів. Це може бути:

 • латунь, яка відмінно піддається обробці тиском;
 • нейзильбер, що має благородний сріблястий відтінок і володіє підвищеної корозійної стійкістю;
 • алюміній, призначений для масового виготовлення значків великим тиражем;
 • томпак – пластичний латунний сплав, з якого виготовляються справжні нагрудні шедеври.

Метал, з якого виготовляються значки на піджак, в обов’язковому порядку підлягають декоративно-захисному покриттю, яке надає їм естетичного вигляду і захищає від агресивного впливу ззовні. Це може бути патинування, сріблення або позолота.

Що стосується технологій, які ми застосовуємо при виготовленні значків на піджак, то їх в нашому арсеналі величезна кількість. Справжні нагрудні шедеври нам дозволяє виконати:

 • фототравлення, передає в металі всі тонкі лінії і крихітні елементи;
 • штампування, що забезпечує максимально точну передачу зображення;
 • закачування, що надає значку ефект глянцевого блиску;
 • лиття, що дозволяє випускати значки складних форм і т.д.

Ми виготовляємо значки на піджак на сучасному обладнанні, організуємо контроль якості на кожному етапі їх виробництва аж до упаковки і відвантаження, що гарантує повну відсутність браку на готових виробах. Якщо вам потрібно професійне виготовлення металевих значків на піджак великим або малим тиражем, звертайтеся в нашу компанію «S-Cast». Ми виконаємо будь-яке замовлення.