Металеві бейджи на замовлення для солідного фірмового стилю

Наявність неповторного фірмового стилю в сучасних ринкових умовах є обов’язковою умовою для розвитку, просування будь-якого бренду. Він включає багато елементів, у тому числі формений одяг співробітників. У розряд атрибутики для уніформи входять бейджи, таблички з особистими даними. Вироби можуть виготовлятися з різних матеріалів. Компанія S – Cast пропонує кращий варіант для солідних фірм, що бажають підкреслити гідний статус. Ми виготовляємо металеві бейджи на замовлення.

Плюси іменних табличок з металу

Бейджи з картону зараз навіть не розглядаються в якості варіанту атрибутики. Ці дешеві, непривабливі вироби канули в лету. Мають попит таблички з пластика, головною перевагою яких є невисока вартість. Але і вони не відрізняються тривалістю експлуатації, швидко втрачають первинну привабливість. По міцності, довговічності метал є абсолютним чемпіоном. Вироби з нього можуть служити десятки років, зберігаючи цілісність, привабливість. Металевий бейдж перетворює уніформу, забезпечує їй респектабельність. У відвідувачів, клієнтів, ділових партнерів складається позитивна думка про фірму, її надійність, статус. У бейджів з металу є декілька очевидних плюсів:
 • Мають міцність, не втрачають первинних властивостей багато років.
 • Виглядають солідно, презентабельно, дорого.
 • Виготовляються у великому асортименті.

Види металевих бейджів

У нашій компанії металеві бейджи на замовлення виготовляються в декількох варіантах. Ви можете вибрати цілісні іменні таблички. На пластину за допомогою гравіювання наносяться особисті дані володаря, його ім’я, прізвище, посада. Можна розмістити на ній фірмовий логотип, підрозділ та ін. Це постійний атрибут, що належить конкретній особі. Багато компаній вважають за краще замовити моделі з віконцем, в яке вставляється лист з персональними даними. На лицьовій стороні такого бейджа може розташовуватися інформація об компанії, її логотип. Ці вироби закуповуються оптом для великих фірм, де часто відбувається зміна кадрів, іменні цілісні таблички придбавати недоцільно. Ми робимо металеві бейджи на замовлення у будь-яких розмірах, конфігураціях, виконуємо декор по представленому ескізу. Виготовлені вироби точно відповідатимуть особливостям фірмового стилю, форми співробітників.

Виробництво табличок з металу

Вартість послуги є важливим критерієм для кожного замовника. Цей показник багато в чому залежить від матеріалу, з якого виготовляються бейджи. У нашій компанії підтримується великий асортимент продукції, що дозволяє зробити вибір, враховуючи переваги і фінансові можливості. У виробництві виробів використовуються:
 • Сталеві сплави.
 • Алюміній.
 • Латунь.
Для тих, що бажають заощадити витрати металеві бейджи на замовлення виготовляються із сталі. Незважаючи на невисоку вартість, такі моделі мають гідні естетичні показники, завдяки напиленню. Цей шар забезпечує металу захист від корозії, підвищує привабливість. У обробці використовуються різні склади, можна вибрати варіант з урахуванням специфіки дизайну. Латунні, алюмінієві бейджи виглядають презентабельно, дорого. Метали мають приємний блиск, що забезпечує розкішний вид. Ці матеріали відрізняються високою стійкістю до будь-яких дій, не тьмяніють, не покриваються іржею, не втрачають первинних естетичних показників багато років. Виготовлення металевих бейджів в нашій компанії здійснюється на новітньому устаткуванні, оснащеному електронним управлінням. Забезпечується висока точність, якість результату. Ми використовуємо декілька технологій обробки, що дозволяє реалізувати дизайнерські ідеї будь-якого рівня складності.

Виробництво металевих бейджів на замовлення

Зараз купити бейджи для офісу, магазину, закладу громадського харчування, медичної клініки, державної установи нескладно. Готові вироби пропонуються в широкому асортименті. Проте масова продукція є не кращим рішенням для компаній, що приділяють належну увагу іміджу, фірмовому стилю. Ідеально прикрасити формений одяг, підкреслити респектабельність бренду можуть тільки унікальні атрибути. Металеві бейджи на замовлення виготовляються за ексклюзивним проектом, розробленим для цих виробів. Це забезпечує неповторність, повна відповідність особливостям фірмового стилю. Виробництво табличок по індивідуальному замовленню здійснюється в наступному порядку:
 • Розробляється індивідуальний дизайн по ескізу, представленому клієнтом.
 • Здійснюється розрахунок вартості послуги.
 • Виготовляються бейджи з металу, вибраного клієнтом.
 • Створюється декор.
 • Готова продукція доставляється замовникові.
Ціна послуги розраховується індивідуально. Ми забезпечуємо доступність продукції для кожного споживача. У зону нашої діяльності входить уся Україна. Кур’єрська доставка здійснюється в Київ, Харків, інші міста країни. Діє система знижок, пільг, що дозволяє заощадити витрати.