Професійне виготовлення бейджів із логотипом на замовлення

Виготовлення бейджів з логотипом потрібно для підтримки корпоративного стилю компанії, виділення його співробітників або промо персоналу серед відвідувачів і гостей. Цю послугу замовляють багато сучасних компаній, заклади сфери торгівлі і послуг. Бейджом називають невелику картку, виконану з пластика або металу, призначену для ідентифікації свого володаря. На ній вказано ПІБ і посаду відповідального співробітника, а також найменування компанії і фірмовий логотип. Бейдж прийнято носити на уніформі або іншому одязі в ділянці грудей, щоб інформація на нім була зручна для прочитування. Виготовлення бейджів з логотипом на замовлення оптом великим накладом пропонує наша компанія S – Сast, де працюють висококласні фахівці – справжні майстри своєї справи. Цю послугу ми виконуємо на високому професійному рівні у встановлений договором термін за вигідною ціною. Ви можете запропонувати свій дизайн бейджа або замовити його розробку у нас. Ми працюємо по усій Україні, приймаємо замовлення від компаній Києва, Харкова і інших міст.

Що є бейджом з логотипом?

Виготовлення бейджів з логотипом стабільно має попит, і це недивно, адже цей аксесуар є обов’язковою частиною корпоративної культури усіх сучасних компаній. У діловій сфері він відіграє важливу роль:
 • ідентифікує свого володаря;
 • дозволяє відвідувачеві швидко знайти потрібного співробітника в закладі торгівлі або послуг і звернутися до нього по імені;
 • служить пропуском для входу в компанію або організацію, де встановлена пропускна система;
 • може одночасно бути електронним ключем для входу в приміщення з обмеженим відвідуванням.
Виготовлення бейджів з логотипом великим накладом рекомендується замовити перед проведенням масштабного промо заходу. Без них не обійтися при участі у виставці, де є присутньою продукція і персонал інших компаній. Бейджам потрібно індивідуальний дизайн, одним з основних елементів якого має бути логотип компанії, співробітники яких є їх володарями.

Види бейджів з логотипами

Виготовлення бейджів з логотипами – це затребувана послуга. Ідентифікатори на грудях співробітників компанії і промо персоналу демонструють повага до відвідувачів, покупців і клієнтів, підтверджують високий статус і фінансову стабільність компанії, організації або закладу, служать ненав’язливою рекламою, що підвищує впізнанність логотипу. Бейджи виготовляють з пластика і металу, оснащують різними типами кріплень – стрічка, шпилька, магніт. Зображення на них наноситься за допомогою застосування різних технологій – повнокольоровий друк, сублімація на металі, гравіювання на латуні і так далі. Виготовлення бейджів з логотипом виконується по індивідуальному дизайну. Вартість цих ідентифікаторів, які замовляють великим накладом, безпосередньо залежить від їх виду. Прийнято розрізняти:
 • бейджи з прямим друком – пластикові аксесуари різних форм і розмірів, на яких найменування компанії і її логотип, а також ПІБ і посада співробітника наноситься за технологією прямому друку на пластикову заготівлю і покривається захисним шаром, що подовжує термін служби аксесуара;
 • бейджи на заготівлях – ви можете купити готову заготівлю для ідентифікатора і замовити у нас нанесення на її зображення по індивідуальному ескізу за вибраною технологією;
 • бейджи з віконцем і змінним вкладишем – відповідні для корпоративного використання не одним, а декількома відповідальними співробітниками;
 • бейджи зі змінною панеллю – їх замовляють для промо персоналу, змінна панель дозволяє міняти ПІБ співробітника в той час, як найменування компанії і логотип залишаються в незмінному вигляді;
 • бейджи з гравіюванням – замовляють для керівників, старших менеджерів компанії і інших відповідальних осіб, є справжніми ідентифікаторами, призначеними для особистого використання.
Виготовлення бейджів з логотипом можливе будь-якого виду. Матеріал виготовлення, колірну гамму, технологію нанесення потрібної інформації ви вибираєте самі.

Переваги бейджів з логотипом

Виготовлення бейджів з логотипом замовляють частіше, ніж виготовлення ідентифікаторів інших видів. Це пов’язано з їх безперечними перевагами, до яких відноситься :
 • виражений корпоративний стиль;
 • ненав’язлива реклама компанії;
 • презентабельний вид;
 • донесення до відвідувачів, клієнтів і гостей потрібної інформації.
Виготовлення бейджів з логотипом потрібно, у тому числі і для підняття командного духу персоналу. Наявність у співробітників цього аксесуара буде хорошою мотивацією до внесення особистого вкладу в загальний результат.

Де замовити бейджи з логотипом?

Професійне виготовлення бейджів з логотипом – це одно з популярних пропозицій нашої компанії S-Сast, яка працює в цій сфері багато років. До переваг звернення до нас відноситься:
 • оперативність виконання узятих на себе зобов’язань;
 • вигідні ціни на послуги;
 • індивідуальний підхід до кожного замовлення;
 • гарантії якості.
Нам можна замовити виготовлення бейджів з логотипом великим накладом. Ми виконаємо їх у встановлений термін в точній відповідності із затвердженим дизайн-проектом.