Виготовлення магнітних бейджів на замовлення в Україні

Вибору конструкції, дизайну бейджів, призначених для уніформи співробітників, варто приділити пильну увагу. Ці атрибути є помітним елементом, не лише виконують основну інформативну функцію, але і роблять вплив на загальне сприйняття вигляду фахівця. Бейдж здатний вплинути на формування думки про фірму, оцінку її статусу, іміджу. Компанія S – Cast пропонує кращий варіант для презентабельного фірмового стилю. Ми виготовляємо магнітні бейджи на замовлення.

Особливості конструкції магнітних бейджів

Бейджом називається табличка з персональними даними, що дозволяє знайти потрібного фахівця, правильно до нього звернутися. Вона фіксується на форменому одязі, для чого оснащується різними видами кріплень. Картонні, пластикові моделі закріплюються за допомогою стрічок, шпильок. Але у таких фіксацій є декілька мінусів. Вони не мають надійності, можуть стати причиною появи ушкоджень на формі. Магнітний бейдж складається з двох частин. Одна деталь, оснащена потужним неодимовим магнітом, фіксується на зворотному боці нагрудної кишені. Для цього вона покрита шаром, що самоклеящимся, дозволяє прикріпити корпус до будь-якої матерії. Інша металева частина закріплюється на зовнішній стороні, її міцно утримує сила тяжіння, що створюється магнітом. Лицьовий елемент бейджа може мати будь-яку конструкцію. Ми пропонуємо виготовлення магнітних бейджів цілісних і з віконцем. Іменні таблички призначені для конкретної людини, на них вигравійовані його особисті дані. Вироби з віконцем можуть міняти власника. Такий варіант підходить для великих фірм, в яких штат може регулярно мінятися. Для оформлення лицьової сторони таблички можуть використовуватися різні технології. Вона може покриватися кольоровою емаллю, декорується за допомогою гальванопокрытий. На бейджі створюється фірмова символіка, розміщується назва бренду. У нашій компанії є сучасне устаткування для різних видів обробки. Виробництво цих виробів є одним з основних видів нашої діяльності. Магнітні бейджи на замовлення ми виготовляємо для широкого кола клієнтів. Ця продукція користується великою популярністю, закуповується оптом для працівників офісів, медичних і державних установ, закладів громадського харчування, готельного бізнесу та ін.

Переваги магнітних бейджів

Зростаючий попит на ці атрибути обумовлений декількома очевидними перевагами. Металеві магнітні бейджи:
  • Легко фіксуються на будь-якій матерії.
  • Можуть закріплюватися у будь-якому потрібному положенні.
  • Не псують одяг.
  • Виглядають респектабельно, престижно.
Неодимовий магніт гарантує міцність, надійність фіксації. При цьому виріб легко знімається при необхідності. На відміну від шпильок, основа з самоклеющимся шаром на матерії ніяких слідів не залишає. Можна закріплювати її на легенях, делікатних тканинах без ризику ушкодження. Магнітні бейджи на замовлення ми виготовляємо з різних матеріалів. Вартість цих виробів вища, ніж у пластикових, картонних аналогів. Але витрати на них сповна окупаються довговічністю, бездоганними естетичними показниками. Таблички з металу зберігають цілісність, дизайн впродовж декількох років.

Виготовлення бейджів на замовлення

Магнітні бейджи на замовлення виготовляються в наступному порядку:
  • Клієнт представляє ескіз моделі.
  • Фахівці розробляють макет.
  • Майстри виготовляють бейджи.
  • Замовлення доставляється клієнтові.
  • Робиться оплата послуги.
Якщо власного ескіза немає, ви можете замовити індивідуальний дизайн таблички нашим фахівцям. Дизайнери врахують усі ваші побажання, готовий макет узгоджується із замовником, після чого до роботи приступають майстри. У декорі, оформленні використовуються різні технології, можна підібрати оптимальний варіант, що повністю відповідає особливостям фірмового стилю. Ми виготовляємо магнітні бейджи на замовлення для усіх клієнтів, незалежно від їх місця знаходження. У сферу нашої діяльності входить уся Україна. У нас є власна кур’єрська служба. Ми оперативно доставимо готове замовлення в Чернігів, Харків, Львів, інші міста країни.