Виготовлення нагрудних значків на замовлення

Нагрудні значки на замовлення – це одна з популярних пропозицій нашої компанії “S-Cast”. Основним призначенням цих крихітних, але добре помітних виробів, які носять на грудях, як правило, з лівого боку – в районі серця, виступає приналежність володаря до певного відомства. Їх замовляють для депутатів, адвокатів, волотнеров, захисників тварин і так далі.

Окремих слів заслуговують подієві нагрудні значки, що випускаються великим тиражем на честь державних свят, успішного завершення будь-яких дій, перемоги в спортивних змаганнях і так далі. Виготовлення нагрудних значків на замовлення – це складний і відповідальний процес, який можна довірити тільки професіоналам. Незважаючи на уявну простоту, виробництво цих крихітних жетонів з кріпленням складається з безлічі етапів, від розробки індивідуального ескіза до його втілення в життя. В результаті виходить по-справжньому ексклюзивний виріб, подібного до якого немає у всьому світі, яке стане яскравою відзнакою і предметом гордості для свого володаря.

Види нагрудних значків

Нагрудні значки усупереч поширеній думці вже давно перестали вважатися пережитком радянського минулого, вони дуже актуальні в наші дні. У нашій компанії активно замовляють виробництво нагрудних знаків по індивідуальному ескізу наступних видів :
 • знаки приналежності до якої-небудь групової організації – політичної партії, благодійного товариства, активної молоді, спортивного співтовариства, суспільства зоозахисників і так далі;
 • посадові жетони, які обов’язково треба носити посадовцям, що обіймають виборні посади, наприклад – депутатам, суддям, державним нотаріусам і ін.;
 • відзнаки для людей, що вчинили яку-небудь дію, це може бути порятунок потопаючих, здійснення стрибка з парашутом, здача норм ГТО;
 • знаки закінчення учбового закладу або отримання вченого ступеня;
 • нагородні знаки відмінників, призерів, учасників яких-небудь подій;
 • військові значки за видатні заслуги і що вказують на приналежність до певного роду військ або військових підрозділів;
 • ювілейні значки, їх тираж замовляють перед якою-небудь ювілейною датою;
 • подієві, в них увічнюються значимі для усього населення або певних груп людей події;
 • тематичні, присвячені певній тематиці;
 • рекламні, які замовляють компанії, що просувають свій продукт або бренд, перед початком рекламної кампанії;
 • сувенірні, їх тираж замовляють перед проведенням якого-небудь промо заходу, де їх використовують як роздавальний матеріал, спрямований на створення позитивного враження про бренд.
Стильні і сучасні нагрудні значки, замовити які пропонує наша компанія в Харкові з доставкою по усій Україні, принципово відрізняються від тих знаків відмінності, які знайомі старшому поколінню, що застало радянські часи. Нижче ми трохи розповімо про еволюцію нагрудних значків з моменту появи до наших днів.

Трохи історії

Нагрудні значки на замовлення почали виготовляти ще в 12 столітті. Вони призначалися для паломників, що здійснювали важкі піші походи по святих місцях. У Царській Росії знаки відмінності, призначені для носіння на грудях, з’явилися в 1827 році. Їх використали в якості нагороди військовослужбовок, що відрізнилися, за заслуги перед Батьківщиною. Впродовж наступних років аж до Жовтневої революції нагрудні значки вважалися почесними і значимими. Їх носили не лише військовослужбовки, але сестри милосердя, вчені, державні діячі, студенти, представники інших відомств і організацій. Ескізи нагрудних відзнак створювали кращі художники того часу, а в життя їх утілювали визнані ювеліри, внаслідок чого виходив не просто невеликий жетон, а справжній витвір мистецтва. Наявність нагрудного значка на форменому одязі вказувала на шановану суспільством людину. Після Жовтневого перевороту призначення нагрудних знаків принципово змінилося. Спочатку їх почали використати, як засіб для донесення до населення великої і могутньої радянської країни нових ідеалів і пріоритетів. Усі нові і нові значки щорічно випускалися величезним тиражем фабриками і заводами до будь-яких більш-менш значимих подій. Їх штампували з алюмінію, латуні, нержавіючої сталі і інших дешевих металів, а також з пластмаси. Проте навіть в радянські часи практикувалося виготовлення нагрудних значків на замовлення в одиничних екземплярах. Їх використали в якості нагороди за особливі заслуги перед Батьківщиною.

Сучасне виготовлення нагрудних значків

Нині отримало велику популярність виробництво нагрудних знаків по індивідуальному ескізу. Це у прямому розумінні слова дало цим виробам “нове життя”. Їх замовляють перед:
 • державними і професійними святами;
 • пам’ятними датами;
 • знаменними подіями;
 • спортивними змаганнями;
 • рекламними кампаніями або промо заходами;
 • з’їздами, конференціями, семінарами і симпозіумами міжнародного рівня із запрошенням іноземних гостей.
Ескіз лицьової сторони нагрудних значків в обов’язковому порядку несе який-небудь сенс, як правило, легко прочитуваний і зрозумілий широкій аудиторії. Із зворотного боку ці вироби оснащуються спеціальним кріпленням до одягу. Це може бути – крихітна шпилька, гвинтове закручування або пуссет. Сучасні нагрудні значки, замовити які за вигідною ціною будь-яким тиражем пропонує наша компанія “S-Cast”, можуть бути однорівневими і багаторівневими, такими, що складаються з декількох накладних деталей. Їх ми виготовляємо з якісних металевих сплавів – латуні, томпаку, мельхіору, нейзільберу, оптичної смоли на епоксидній основі, гарячих і холодних емалей по новітніх прогресивних технологіях з подальшою обробкою методом патинування, золочення і сріблення. Можливі їх різні варіанти комплектації. Замовте нагрудні значки в нашій компанії прямо зараз.