Замовити пам'ятні та сувенірні значки

Єдиний корпоративний стиль компанії сприятливо впливає на її імідж. Він складається з дрібниць, так званої корпоративної атрибутики, яка повинна бути присутня у зовнішньому вигляді кожного співробітника, який безпосередньо спілкується з партнерами та клієнтами. Її наявність підвищує рівень довіри до компанії та її статус, наголошує на її стабільності та фінансовій стійкості. До корпоративної атрибутики належать значки, які носять на грудях усі відповідальні працівники компанії. Їх обов’язково необхідно замовити для підтримки корпоративного стилю. Перед проведенням будь-якого промозаходу додатково знадобляться сувенірні значки. Їх можна використовувати як роздавальний матеріал, призів у безпрограшній лотереї і т.д.

Недорого замовити сувенірні значки з логотипом та іншими елементами корпоративного стилю компанії можна в нашій компанії «S-CAST», яка вже багато років працює в цій сфері. Ми виготовимо їх для вас великим та малим тиражем, будь-якої форми та розмірів за індивідуальними ескізами за вигідною ціною у максимально короткий термін, організуємо оперативну доставку до будь-якого регіону України. Вам гарантується їхня повна відповідність затвердженому проекту та отримання на виході по-справжньому ексклюзивного виробу, який неможливо десь купити.

Переваги сувенірних значків

Без сувенірної продукції не обходиться жодний великомасштабний промозахід, спрямований на розкручування та просування нового продукту чи бренду. При необхідності отримання великої кількості роздавального матеріалу, який необхідний для підвищення впізнаваності компанії та лояльності до неї цільової аудиторії, виручить виготовлення пам’ятних значків на замовлення. До їх переваг належить:

  • доступна вартість, що дозволяє вписатись навіть у невеликий рекламний бюджет;
  • індивідуальний дизайн, що розробляється з урахуванням логотипу бренду та іншої фірмової символіки у корпоративних кольорах;
  • універсальність – їх можна використовувати для подарунка всім представникам цільової аудиторії;
  • висока інформаційна насиченість, що допомагає швидше досягти поставлених перед промозаходом цілей;
  • малий розмір, що полегшує зберігання, транспортування та роздачу;
  • естетичний вигляд, що залишається таким протягом тривалого терміну.

Ви можете замовити сувенірні значки, виконані з різних матеріалів – сталі, латуні, алюмінію, томпаку, литого або штампованого пластику з кріпленням у вигляді шпильки, гвинта-гайки, затискача-цанги тощо.

Види сувенірних значків

Виготовлення значків на замовлення дає необмежений політ дизайнерської фантазії. При розробці ескізу рекомендуємо врахувати корпоративні кольори, фірмову символіку, елементи реклами та просування, неповторний стиль, який вигідно виділятиме ваш виріб серед інших подібних.

Сувенірні значки на індивідуальне замовлення виготовляють різними способами. Найчастіше використовується:

  • хімічне травлення з використанням спеціальних кислот з наступним заливанням витрачених ділянок кольорових емалей (фарб);
  • штампування металу для виготовлення рельєфних виробів, у тому числі й у 3Д-форматі – чудово підходить при замовленні великого тиражу у стислий термін;
  • художнє лиття, що гарантує хорошу деталізацію, може бути доповнене ручним доопрацюванням.

Сувенірні значки стануть чудовим варіантом подарунка колегам, партнерам та клієнтам напередодні будь-якої пам’ятної дати. Їх можна замовити на чергові роковини створення компанії, професійне свято тощо.

Як замовити виготовлення сувенірних значків?

Виготовлення сувенірних значків по індивідуальному дизайну великим та малим тиражем можна замовити у нашій компанії S-CAST з гарантією якості. Територіально ми перебуваємо у Харкові, але працюємо по всій Україні. Заявку на виготовлення сувенірної продукції можна оформити за телефоном, вказаним на головній сторінці сайту, а також замовити попередній розрахунок тиражу за допомогою онлайн-форми.