Виготовлення іменних значків за індивідуальним дизайном

Значками називають невеликі жетони різної форми, виконані з металу, пластику та інших матеріалів, призначені для носіння на грудях. На їх лицьовій стороні є напис або зображення, що відповідає його призначенню. Найчастіше нагрудні значки вказують приналежність власника до якого-небудь спільноті – професійного, спортивного, соціального, політичного і т.д. Окремих слів заслуговують сувенірні значки, виготовлення яких замовляють перед проведенням промо заходів. Вони грають роль ненав’язливої ​​реклами, спрямованої на просування компанії чи бренду.

Професійне виготовлення значків в Києві – це один з напрямків діяльності нашої компанії SCAST, яка вже багато років працює в цій сфері і користується заслуженою репутацією партнера, з яким можна довіряти. Вартість значків в Києві безпосередньо залежить від складності та матеріалу виготовлення. Ми виконуємо їх з металу – латуні або цинкового сплаву з різними варіантами кріплення. Їх лицьове декоративне оформлення обмежена лише польотом вашої дизайнерської фантазії.

Значки на замовлення в Києві ми виконуємо за наданим замовником ескізу або розробляємо їх макет самостійно з урахуванням всіх побажань клієнта.

Види значків

Виготовлення значків в Києві – це затребувана і популярна в наші дні послуга, яку ви можете замовити в нашій компанії SCAST. Помилковим вважається думка про те, що носіння нагрудних знаків є пережитком радянської епохи. Значки в Києві і інших містах України не менш актуальні в наші дні. Їх виготовлення замовляють в різних цілях, в тому числі і в рекламних. Прийнято розрізняти нагрудні значки:

 • пам’ятні, яких немає у вільному продажу – їх замовляють обмеженим тиражем для вручення учасникам будь-якого заходу, наприклад, семінару, симпозіуму, тренінгу, екскурсії тощо на пам’ять з метою створення позитивного враження і отримання емоцій, які захочеться повторити;
 • відмінні, тобто підкреслюють ваше відміну від інших людей, їх замовляють випускникам шкіл і вузів, представникам компаній, що беруть участь у виставках і т.д .;
 • корпоративні, які великі і не дуже компанії замовляють для свого персоналу, безпосередньо працює з клієнтами, вони є частиною уніформи та елементом її брендування;
 • нагородні, є предметом гордості одержувача, ними нагороджують за будь-які досягнення в спорті, наукової або виробничої діяльності і т.п .;
 • сувенірні, не несуть ніякої практичної цінності, але нагадують людей про ті місця або заходах, які вони відвідували;
 • промо з логотипом, їх замовляють перед проведенням промо заходів або рекламних кампаній, спрямованих на просування продукту або бренду;
 • ідеалогіческіе, що підкреслюють приналежність свого володаря до будь-якої політичної партії, громадської або соціального руху.

Окремих слів заслуговують значки, призначені для настрою, мають яскравий, що привертає увагу дизайн, які можуть нести в собі приховану рекламу. У нашій компанії ви можете замовити виготовлення нагрудних значків на рюкзак, на піджак, на лацкан і т.д. будь-якого функціонального призначення. Вам достатньо надати свій ескіз або замовити його розробку в нашій компанії. Взяті на себе зобов’язання ми виконуємо в строго встановлений договором термін з гарантією якості і відповідальністю за результат.

Матеріали виготовлення

Виготовлення значків в Києві на замовлення, яке пропонує наша компанія своїм новим і постійним клієнтам, виконується з використанням різних матеріалів, що дозволяє створювати справжні шедеври. Відмінно себе зарекомендували металеві значки, які ми виконуємо з:

 • латуні, стійкого до корозії сплаву, що робить їх довговічними і мало сприйнятливими до негативних факторів навколишнього середовища;
 • цинкового сплаву, мають естетичний вигляд, що залишається таким протягом усього терміну носіння;
 • мельхіору, що забезпечує готовим виробам благородний сріблястий відтінок.

Виготовлення значків в Києві не обмежується використанням одного металу. Для забезпечення їм естетичного вигляду і відповідності із затвердженим замовником дизайну в якості декоративного покриття використовуються холодні і гарячі емалі, оптична смола з епоксидної основою, анодований алюміній різного кольору. Широко практикуються технології сріблення, патинування і позолоти. Ціна значків в Києві безпосередньо залежить від використовуваних технологій і матеріалів для їх виготовлення. Вона визначається в індивідуальному порядку на етапі укладання договору після надання замовником або розробки ескізу.

Технології виготовлення значків

Виготовлення значків в Києві на замовлення виконується з використанням різних технологій. Вони вибираються індивідуально і залежать від складності втілення в життя дизайнерської ідеї. Для виконання взятих на себе зобов’язань по виготовленню значків різних видів ми широко використовуємо технології:

 • лиття – для додання їм різних форм шляхом виготовлення виливків і їх заповнення розпеченим металом;
 • штампування, тобто обробки металу тиском, цей метод нам дозволяє в максимально стислі терміни виготовити великий тираж;
 • закачування – на спеціальних верстатах для витравлювання на металевій основі будь-якого зображення;
 • хімічного гравірування з використанням гарячих емалей;
  офсету з використанням наклейок і т.д.

Якщо вас цікавлять значки зі своїм дизайном, звертайтеся в нашу компанію. Ми маємо все необхідне для цього обладнання, що дозволяє виконати не тільки стандартні круглі, квадратні і прямокутні нагрудні значки, але і дизайнерські вироби незвичайної форми.

Виготовлення значків в Києві з використанням будь-якої з перерахованих вище технологій можливо будь-яким тиражем. Ми приймаємо замовлення на виконання великих партій, при необхідності допоможемо з розробкою ескізу і підбором ідеально відповідних варіантів. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на отримання не просто значків, а справжніх нагрудних шедеврів.