Замовити значки з логотипом

Значки з логотипом на замовлення стабільно мають попит. І це недивно, оскільки в наші дні вони використовуються в різних сферах. Пройшли ті часи, коли ці аксесуари вважалися нагородною або сувенірною продукцією. Нині виготовлення металевих значків з логотипом замовляють великі і середні компанії для свого персоналу з метою зміцнити командний дух і бажання вносити особистий вклад в загальний результат, а також для виділення своїх співробітників серед інших учасників виставок, презентацій і інших промо заходів, формування позитивного іміджу бренду. Значки з логотипом компанії виготовить для вас наша компанія “S-Cast”, де працюють висококласні фахівці – справжні майстри своєї справи. Ми утілимо в життя будь-яку дизайнерську ідею, перенесемо на метал навіть найскладніший ескіз. На усю продукцію, що виготовляється нами, ми даємо гарантії якості.

Сфера застосування значків з логотипом

Сучасні значки з логотипом компанії найчастіше використовуються в ролі промо сувенірів, але іноді вони грають роль відзнак для персоналу. У цьому випадку вони є невід’ємною частиною ділового образу співробітників компанії і елементом офісного дресскода. Ексклюзивний значок з логотипом компанії на лицьовій частині привертає увагу клієнтів і партнерів, сприяє створенню позитивного враження про компанію і про бренд. Крім того, значки з логотипом на замовлення призначаються для використання в наступних сферах:
 • на ділових зустрічах і переговорах, з’їздах, конференціях і так далі в якості пам’ятних бізнес-сувенірів, які вручаються одержувачеві як пам’ятний подарунок і служать нагадуванням про вашу компанію або бренд;
 • на промо заходах різного рівня в якості промо сувенірів, що вручаються гостям, серед яких знаходяться не лише партнери і постійні клієнти, але і інші представники цільової аудиторії, які можуть зацікавитися продуктом, що просувається, або брендом;
 • на безкоштовних концертах, міських святах, шоу-програмах в якості подарунка гостям або учасникам, який вказуватиме на спонсора заходу, формуючи його позитивний імідж, сприяючи його впізнанності і лояльності цільової аудиторії;
 • на спортивних змаганнях, як знак відмінності для команди, спонсором якої є вказаний на значку бренд;
 • на численних тренінгах, семінарах і інших подібних заходах, які відвідує велика кількість людей, як відзнаки для організаторів, ведучих і обслуговуючого персоналу;
 • для проведення передвиборної агітації, де вони використовуються як сувеніри;
 • для проведення конкурсів, безпрограшних лотерей в якості призу;
 • на вечірках, корпоративах, дитячих святах і так далі для приємного пам’ятного сюрпризу.
Металеві значки з логотипом виготовляються по індивідуальних ескізах, які розробляються для кожного тиражу. На цьому ж етапі вибирається форма і розмір виробу, колірна гамма його оформлення, варіант кріплення до одягу, матеріали для виготовлення і технології для їх обробки.

Види значків з логотипом

Металеві значки з логотипом бувають різних видів. Їх оформлення обмежується лише польотом дизайнерської фантазії. Ви можете вибрати їх будь-яку форму:
 • круглу;
 • овальну;
 • прямокутну;
 • квадратну;
 • многокутну.
Що стосується їх розміру, то він, як правило, не перевищує 5 см в діаметрі, оскільки значки з логотипом прийнято носити на грудях. Теж торкається різноманіття їх дизайнерського оформлення – ці нагрудні знаки виконуються в корпоративних кольорах з обов’язковим нанесенням фірмової символіки і використанням як основний елемент декору логотипу компанії. У нашій компанії можна замовити виготовлення фірмових фрачников і лацканных значків. На цих виробах логотип виглядає строго, стримано і благородно, привертає увагу цільової аудиторії, сприяє формуванню позитивного враження про бренд.

Порядок виготовлення

Виготовлення металевих значків з логотипом рекомендується замовляти у професіоналів – справжніх майстрів своєї справи. Правильним рішенням буде звернутися в нашу компанію “S-Cast”. Ми утілимо в життя будь-яку дизайнерську ідею. У своїй роботі ми використовуємо новітні технології обробки металу, а саме:
 • художнє литво;
 • штампування;
 • хімічне травлення;
 • гравертон;
 • загортання;
 • хімічне гравіювання.
Технологія виготовлення значка з логотипом на замовлення визначається після розробки ескіза і його твердження замовником, а також вибору матеріалів. Це може бути латунь, томпак, мельхіор, нейзільбер, холодні і гарячі емалі. Для виготовлення значків з логотипом великим тиражем доцільно використати технологію штампування, що дозволяє в короткі терміни виготовити велику партію виробів з чітким зображенням фірмової символіки і написів на лицьовій стороні. Дорога технологія художнього литва, пов’язана з великими тимчасовими витратами, використовується для виготовлення значків з логотипом преміум-класу. Вона забезпечує ним благородний вид, робить дорогими і стильними. Інші згадані вище технології використовуються для створення на значках оригінальних дизайнерських ефектів. Наша компанія “S-Cast” виготовить для вас по-справжньому ексклюзивні вироби по індивідуальних ескізах.